Serbest Çalışan Gazetecileri Güçlendirme Destek Aracı Tam Başvuru Nasıl Yapılır?

2020-07-01 06:07

 

Serbest Çalışan Gazetecileri Güçlendirme Destek Aracı destek başvurusunda onaylanan Ön Başvuru Formu'nun ardından başvurunuzu tamamlamak için Tam Başvuru Formu'nuzu proje ekibimize iletmeniz gerekmektedir. 

Tam Başvuru Formu'nuzu aşağıdaki adımları izleyerek kolaylıkla sistemden yükleyebilirsiniz. 

1. VE 2. ADIM

www.media4democracy.org internet sitemizin anasayfasında yer alan Giriş/Kayıt butonundan kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Sisteme Giriş yapmak için tıklayınız.

3. ADIM

Sisteme giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan admin panelinden sol tarafta bulunan "BAŞVURULARIM" alanına tıklayarak, ön başvurusu onaylanmış Serbest Çalışan Gazetecileri Güçlendirme Destek Aracı başvurularınıza ve diğer destek aracı başvurularınıza ulaşabilir, başvurularınızın durumunu kontrol edebilirsiniz. 

**Bu alan için genel olarak yapılan hata, ilk olarak açılan Destekler sayfasından yeniden başvuru yapılmasıdır. Bu alandan yapılan her başvuru yeni başvuru kodu ile birlikte başvuru açılmasına neden olmaktadır. Ön başvurusu onaylanan başvurunuzu tamamlamak için BAŞVURULARIM sayfasından işlem yapmanız gerekmektedir.

4. ADIM

Son olarak Başvurularım panelinden ön başvurusu onaylanmış başvurunuzun tam başvuru formunu yüklemek için; "Tam Başvuru Belgelerini Yükle" butonuna tıklayarak karşınıza çıkan panelden dosyayı yükleyip, başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.