Online Söyleşi - 3 Aralık "1980 Sonrası Gazetecilik"

2020-11-27 02:26

Gazeteciler Cemiyeti tarafından Avrupa Birliği finansmanıyla yürütülen Demokrasi için Medya / Medya için Demokrasi (M4D) Projesi kapsamında 3 Aralık 2020 Perşembe, 18:00-19:30 saatleri arasında "1980 Sonrası Gazetecilik" başlıklı online söyleşi düzenlenecek.

Söyleşinin konukları Medya Ombudsmanı Faruk Bildirici ve Doç. Dr. İ. Arda Odabaşı. M4D Projesi Ulusal Komite üyesi Sedat Bozkurt'un moderatörlüğündeki söyleşide, 1980 Darbesi sonrası medyadaki değişim, 90'lı yıllarda holdingleşen medya mecralarının durumu ve son 20 yılda basın özgürlüğünün geldiği konum tartışmaya açılacak.

Söyleşiye katılım sınırı 100 kişidir. Online olarak yürütülecek etkinliğe bilgisayar veya telefonunuzu kullanarak katılabilirsiniz. Katılmak isteyenlerin aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kayıt formunu doldurması gerekmektedir:

https://zoom.us/meeting/register/tJYoce2hqjkjEtREK0nPfwe-2pR6gCu5qGXy

Kayıt yaptırdıktan sonra, toplantı saatinde e-posta adresinize ulaşacak davet linkine tıklamanız ve söyleşinin yürütüleceği Zoom uygulamasını bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Uygulamayı indirmek ve webinara katılmak için gerekli adımları aşağıda yer alan belgelerde bulabilirsiniz:

Telefondan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Bilgisayardan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Uygulamayı indirdikten sonra toplantıya doğrudan yönlendirilmemeniz durumunda açılacak ekrana 925 6494 2980 kodunu girerek de katılım sağlayabilirsiniz.

Notlar:

  • 100'den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan kullanıcılara öncelik verilecektir.
  • Online söyleşi öncesinde hatırlatma e-postası M4D Projesi tarafından size iletilecek.
  • Etkinlikle ilgili sorularınızı [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz