Online Söyleşi : 29 Ekim - “Cumhuriyet ve Basın”

2020-10-26 05:38

Gazeteciler Cemiyeti tarafından Avrupa Birliği finansmanıyla yürütülen Demokrasi için Medya / Medya için Demokrasi (M4D) Projesi kapsamında 29 Ekim 2020 Perşembe, 18:00-19:00 saatleri arasında “Cumhuriyet ve Basın” başlıklı online söyleşi düzenlenecek.

M4D Projesi söyleşisinin konukları Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. İsmail Arda Odabaşı ve M4D Projesi Ulusal Komite üyesi Prof. Dr. Korkmaz Alemdar.

M4D Projesi Direktörü Yusuf Kanlı'nın moderasyonu üstleneceği söyleşide, cumhuriyetin kuruluşunda basının rolü, cumhuriyet döneminde ve sonrasındaki yıllarda basın özgürlüğünün durumu ve Türkiye'de gazeteciliğin temelleri tartışılacak.

Söyleşiye katılım sınırı 100 kişidir. Online olarak yürütülecek etkinliğe bilgisayar veya telefonunuzu kullanarak katılabilirsiniz. Katılmak isteyenlerin aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kayıt formunu doldurması gerekmektedir:

https://zoom.us/meeting/register/tJYpf-CgqDkrE9wU8qnjie-mdfKVRi4WBflU

Kayıt yaptırdıktan sonra, toplantı saatinde e-posta adresinize ulaşacak davet linkine tıklamanız ve söyleşinin yürütüleceği Zoom uygulamasını bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Uygulamayı indirmek ve webinara katılmak için gerekli adımları aşağıda yer alan belgelerde bulabilirsiniz:

Telefondan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız

Bilgisayardan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız

Uygulamayı indirdikten sonra toplantıya doğrudan yönlendirilmemeniz durumunda açılacak ekrana 924 8986 2198 kodunu girerek de katılım sağlayabilirsiniz.

Notlar:

  • 100'den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan kullanıcılara öncelik verilecektir.
  • Online söyleşi öncesinde hatırlatma e-postası M4D Projesi tarafından size iletilecek.
  • Etkinlikle ilgili sorularınızı [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.