Online Söyleşi- 25 Eylül: Doğu Akdeniz'de Neler Oluyor?

2020-09-19 02:13

Gazeteciler Cemiyeti tarafından Avrupa Birliği finansmanıyla yürütülen Demokrasi için Medya / Medya için Demokrasi (M4D) Projesi kapsamında 25 Eylül 2020 Cuma, 18:00-19:00 saatleri arasında “Doğu Akdeniz'de Neler Oluyor?” başlıklı online söyleşi düzenlenecek.

M4D Projesi söyleşisinin konuğu Bahçeşehir Üniversitesi Denizcilik ve Global Stratejiler Merkezi Başkanı Müstafi Tümamiral Doç. Dr. Cihat Yaycı. M4D Projesi Direktörü Yusuf Kanlı'nın moderasyonu üstleneceği söyleşide Doğu Akdeniz'deki sismik araştırmalar sonrası Türkiye-Yunanistan ilişkileri ve konunun küresel boyutu tartışmaya açılacak.

Söyleşiye katılım sınırı 100 kişidir. Online olarak yürütülecek etkinliğe bilgisayar veya telefonunuzu kullanarak katılabilirsiniz. Katılmak isteyenlerin aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kayıt formunu doldurması gerekmektedir:

https://zoom.us/meeting/register/tJwucuygqjoqGdVYcjUYE4uJmG6n2136_RCk

Kayıt yaptırdıktan sonra, toplantı saatinde e-posta adresinize ulaşacak davet linkine tıklamanız ve söyleşinin yürütüleceği Zoom uygulamasını bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Uygulamayı indirmek ve webinara katılmak için gerekli adımları aşağıda yer alan belgelerde bulabilirsiniz:

Telefondan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Bilgisayardan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Uygulamayı indirdikten sonra toplantıya doğrudan yönlendirilmemeniz durumunda açılacak ekrana 983 5584 1031 kodunu girerek de katılım sağlayabilirsiniz.

Notlar:

100'den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan kullanıcılara öncelik verilecektir.

Online söyleşi öncesinde hatırlatma e-postası M4D Projesi tarafından size iletilecek.

Etkinlikle ilgili sorularınızı [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.