Online Söyleşi- 24 Nisan: Korona günlerinde Türkiye'de gazetecilik

2020-04-20 05:47

M4D Projesi düzenlediği söyleşilerde gazetecilere kulak vermeye ve salgın gündeminde gazetecilerin durumunu izlemeye devam ediyor.

Gazeteciler Cemiyeti tarafından Avrupa Birliği finansmanıyla yürütülen Demokrasi için Medya / Medya için Demokrasi (M4D) Projesi kapsamında 24 Nisan 2020 Cuma, 16:00-17:30 saatleri arasında “Korona günlerinde Türkiye'de gazetecilik” online söyleşisi düzenlenecek.

Söyleşide, koronavirüs salgınının yarattığı koşullarda Türkiye’de gazeteciliği sürdürmenin farklı boyutları ele alınacak. Gazeteci Nursun Erel'in yöneteceği söyleşide bağımsız gazeteci Burcu Karakaş katılımcıların sorularını yanıtlayacak.

Söyleşiye katılım sınırı 100 kişidir. Online olarak yürütülecek etkinliğe bilgisayar veya telefonunuzu kullanarak katılabilirsiniz. Katılmak isteyenlerin aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kayıt formunu doldurması gerekmektedir:

https://zoom.us/meeting/register/tJAkcO-urzgpE9DAIbDka7KW_Ja8Spp3j9h5

Kayıt yaptırdıktan sonra e-posta adresinize ulaşacak davet linkine toplantı saatinde tıklamanız ve söyleşinin yürütüleceği Zoom uygulamasını bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Uygulamayı indirmek ve webinara katılmak için gerekli adımları aşağıda yer alan belgelerde bulabilirsiniz:

Telefondan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Bilgisayardan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Uygulamayı indirdikten sonra toplantıya doğrudan yönlendirilmemeniz durumunda açılacak ekrana 949-7661-3394 kodunu girerek de katılım sağlayabilirsiniz.

Notlar:

-100'den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan kullanıcılara öncelik verilecektir.

- Online söyleşi öncesinde hatırlatma e-postası M4D Projesi tarafından size iletilecek.

- Etkinlikle ilgili sorularınızı [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.