Online Söyleşi - 24 Aralık "2020 Biterken"

2020-12-18 01:44

Gazeteciler Cemiyeti tarafından Avrupa Birliği finansmanıyla yürütülen Demokrasi için Medya / Medya için Demokrasi (M4D) Projesi kapsamında 24 Aralık 2020 Perşembe, 18:00-19:00 saatleri arasında "2020 Biterken" başlıklı online söyleşi düzenlenecek.

M4D Projesi'nin 2020 yılındaki son söyleşisinde, bir yılın özetini gazetecilerin tartışmasıyla dinleyeceğiz. Yılın basın açısından öne çıkan başlıkları, salgının medya sektörüne etkileri, güncel siyasetin bir yıldaki yansımalarını bir arada değerlendireceğiz. Zeynep Gürcanlı'nın moderasyonunda gerçekleşecek söyleşide konuklar gazeteciler Ayşe Sayın, Barçın Yinanç ve Erdal Sağlam.

Söyleşiye katılım sınırı 100 kişidir. Online olarak yürütülecek etkinliğe bilgisayar veya telefonunuzu kullanarak katılabilirsiniz. Katılmak isteyenlerin aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kayıt formunu doldurması gerekmektedir:

https://zoom.us/meeting/register/tJYkfuqopzoqHtHRAQbRrceJMFSEihxNTQ4j

Kayıt yaptırdıktan sonra, toplantı saatinde e-posta adresinize ulaşacak davet linkine tıklamanız ve söyleşinin yürütüleceği Zoom uygulamasını bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Uygulamayı indirmek ve webinara katılmak için gerekli adımları aşağıda yer alan belgelerde bulabilirsiniz:

  • Telefondan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.
  • Bilgisayardan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Uygulamayı indirdikten sonra toplantıya doğrudan yönlendirilmemeniz durumunda açılacak ekrana 929 9309 1045 kodunu girerek de katılım sağlayabilirsiniz.

Notlar:

  • 100'den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan kullanıcılara öncelik verilecektir.
  • Online söyleşi öncesinde hatırlatma e-postası M4D Projesi tarafından size iletilecek.
  • Etkinlikle ilgili sorularınızı [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz