Online Söyleşi- 22 Ekim: Medyada yeni yöntem: E-bülten yayıncılığı

2020-10-16 09:41

Gazeteciler Cemiyeti tarafından Avrupa Birliği finansmanıyla yürütülen Demokrasi için Medya / Medya için Demokrasi (M4D) Projesi kapsamında 22 Ekim 2020 Perşembe, 18:00-19:00 saatleri arasında “Medyada yeni yöntem: E-bülten yayıncılığı” başlıklı online söyleşi düzenlenecek.

Gazeteciler Cemiyeti'nin Avrupa Birliği finansmanıyla yürüttüğü M4D Projesi söyleşisinin konuğu Argonotlar- Haftalık Kültür Sanat Gazetesi kurucusu Kültigin Kağan Akbulut. Söyleşide moderasyonu Gazeteci Zeynep Gürcanlı üstlenecek.Sosyal medyanın popülerleşmesi sonrası gazetecilik alanında uzun süre kullanılmayan toplu e-posta gönderimleri, yeni bir yöntem olarak yükseliyor. Söyleşide abonelik temelli yayıncılığın yeni yöntemlerinden e-bülten yayıncılığı tartışmaya açılacak.

Söyleşiye katılım sınırı 100 kişidir. Online olarak yürütülecek etkinliğe bilgisayar veya telefonunuzu kullanarak katılabilirsiniz. Katılmak isteyenlerin aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kayıt formunu doldurması gerekmektedir:

https://zoom.us/meeting/register/tJYofuurrD0iEtXg3JYlz7f5gTMmikPipVQh

Kayıt yaptırdıktan sonra, toplantı saatinde e-posta adresinize ulaşacak davet linkine tıklamanız ve söyleşinin yürütüleceği Zoom uygulamasını bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Uygulamayı indirmek ve webinara katılmak için gerekli adımları aşağıda yer alan belgelerde bulabilirsiniz:

Telefondan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Bilgisayardan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Uygulamayı indirdikten sonra toplantıya doğrudan yönlendirilmemeniz durumunda açılacak ekrana 993 6913 7758 kodunu girerek de katılım sağlayabilirsiniz.

Notlar:
  • 100'den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan kullanıcılara öncelik verilecektir.
  • Online söyleşi öncesinde hatırlatma e-postası M4D Projesi tarafından size iletilecek.
  • Etkinlikle ilgili sorularınızı [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
M4D Projesi konuğunuı yakından tanıyın
Kültigin Kağan Akbulut

Kültigin Kağan Akbulut, Gazete Duvar ve Sanat Dünyamız gibi yayınlara güncel sanat alanında yazıyor. Sanatta ve medyada sansür ve otosansürü ele alan Susma Platformu'nda editör olarak çalışıyor. Güncel sanat alanına odaklanan Argonotlar - Haftalık Kültür Sanat Gazetesi'nin kurucusu.