Online Söyleşi: 15 Nisan 2021 - "Teknolojik Dönüşüm İletişimi Nasıl Etkiliyor"

2021-04-09 12:02

Gazeteciler Cemiyeti tarafından Avrupa Birliği finansmanıyla yürütülen Demokrasi için Medya / Medya için Demokrasi (M4D) Projesi kapsamında 15 Nisan 2021 Perşembe, 16:00-17:00 saatleri arasında " Teknolojik Dönüşüm İletişimi Nasıl Etkiliyor " başlıklı online söyleşi düzenlenecek.

Moderatörlüğü gazeteci Duygu Güvenç'in yürüteceği söyleşinin konuğu, Prof. Dr. Mustafa Ergen. Söyleşide teknolojik değişimlerin iletişim üzerine etkisi ve gelecekte neler olabileceği tartışmaya açılacak.

Söyleşi konuğu Prof. Dr. Mustafa Ergen Kimdir?
Prof. Dr. Mustafa Ergen, İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği öğretim üyesi ve aynı zamanda DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı. 2000 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. ABD’de Berkeley Üniversitesi Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimleri bölümünde kablosuz haberleşme üzerine yüksek lisans ve doktorasını tamamladı. Silikon Vadisi’nde yatırımı söz konusu oldu. Yerli mobil 3G, 4G ve 5G teknolojilerinde rol aldı. 2014 yılında Ekonomi Muhabirleri Derneği tarafından Altın Kalem Ödülü’ne değer görüldü. Yapay zekâ, teknolojik dönüşüm alanlarında uzman.
Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kayıt yaptırdıktan sonra, e-posta adresinize ulaşacak davet linkine tıklamanız ve söyleşinin yürütüleceği Zoom uygulamasını bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Kayıt için tıklayın:

https://zoom.us/meeting/register/tJMpcuqhqTwjEtd8AowaWvSnDOGgI32g8UKH

Uygulamayı indirmek ve webinara katılmak için gerekli adımları aşağıda yer alan belgelerde bulabilirsiniz:

  • Telefondan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.
  • Bilgisayardan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Uygulamayı indirdikten sonra toplantıya doğrudan yönlendirilmemeniz durumunda açılacak ekrana 974 5397 7983 kodunu girerek de katılım sağlayabilirsiniz.

Notlar:

  • 100'den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan kullanıcılara öncelik verilecektir.
  • Online söyleşi öncesinde hatırlatma e-postası M4D Projesi tarafından size iletilecek.
  • Etkinlikle ilgili sorularınızı [email protected] adresine e-posta ile gönderebilirsiniz.