Online Söyleşi- 11 Haziran: 'Hani Gücümüz Özgürlüğümüzdeydi?'

2020-06-04 02:02

Gazeteciler Cemiyeti tarafından Avrupa Birliği finansmanıyla yürütülen Demokrasi için Medya / Medya için Demokrasi (M4D) Projesi kapsamında 11 Haziran 2020 Perşembe günü, 13:30-15:00 saatleri arasında "Hani Gücümüz Özgürlüğümüzdeydi?" başlıklı online söyleşisi düzenlenecek. Gazeteci Özlem Gürses'in konuk olacağı söyleşi, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı ve Büyükelçi Christian Berger'in katılımıyla gerçekleşecek. Etkinlikte İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce simultane tercüme yapılacak.

Gazeteci Nursun Erel’in yöneteceği söyleşide basın özgürlüğüne ve günümüzde gazetecilik pratiğine ilişkin tartışma yürütülecek, Özlem Gürses mesleki deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak.

Söyleşiye katılım sınırı 100 kişidir. Online olarak yürütülecek etkinliğe bilgisayar veya telefonunuzu kullanarak katılabilirsiniz. Katılmak isteyenlerin aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kayıt formunu doldurması gerekmektedir:

https://zoom.us/meeting/register/tJIocuCgqD4rGNADmpkeTTb-meRppdl78KWe

Kayıt yaptırdıktan sonra, toplantı saatinde e-posta adresinize ulaşacak davet linkine tıklamanız ve söyleşinin yürütüleceği Zoom uygulamasını bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Uygulamayı indirmek ve webinara katılmak için gerekli adımları aşağıda yer alan belgelerde bulabilirsiniz:

Telefondan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Bilgisayardan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Uygulamayı indirdikten sonra toplantıya doğrudan yönlendirilmemeniz durumunda açılacak ekrana 965-5986-5124 kodunu girerek de katılım sağlayabilirsiniz.

Notlar:

  • 100'den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan kullanıcılara öncelik verilecektir.
  • Online söyleşi öncesinde hatırlatma e-postası M4D Projesi tarafından size iletilecek.
  • Etkinlikle ilgili sorularınızı [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz