Online Söyleşi- 10 Eylül: Yeni İnternet Düzenlemesi Neler Getiriyor?

2020-09-05 12:34

Gazeteciler Cemiyeti tarafından Avrupa Birliği finansmanıyla yürütülen Demokrasi için Medya / Medya için Demokrasi (M4D) Projesi kapsamında 10 Eylül 2020 Perşembe, 18:00-19:00 saatleri arasında “Yeni İnternet Düzenlemesi Neler Getiriyor?” başlıklı online söyleşi düzenlenecek.

Toplumsal Bilgi ve İletişim Derneği'nden (TBİD) İsmail Gökhan Bayram ve Ramazan Subaşı'nın konuk olacağı söyleşide 1 Ekim 2020 tarihinde yürürlüğe girecek İnternet Yasası'nın ifade özgürlüğü açısından neleri götüreceği, gazeteciler ve haber merkezlerine nasıl etkileri olacağı tartışmaya açılacak.

Söyleşiye katılım sınırı 100 kişidir. Online olarak yürütülecek etkinliğe bilgisayar veya telefonunuzu kullanarak katılabilirsiniz. Katılmak isteyenlerin aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kayıt formunu doldurması gerekmektedir:

https://zoom.us/meeting/register/tJwpce-pqTsqHNX6tOawpbHQsXbb1f-9OwDc

Kayıt yaptırdıktan sonra, toplantı saatinde e-posta adresinize ulaşacak davet linkine tıklamanız ve söyleşinin yürütüleceği Zoom uygulamasını bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Uygulamayı indirmek ve webinara katılmak için gerekli adımları aşağıda yer alan belgelerde bulabilirsiniz:

Telefondan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Bilgisayardan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Uygulamayı indirdikten sonra toplantıya doğrudan yönlendirilmemeniz durumunda açılacak ekrana 984 6617 0061 kodunu girerek de katılım sağlayabilirsiniz.

Notlar:

  • 100'den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan kullanıcılara öncelik verilecektir.

  • Online söyleşi öncesinde hatırlatma e-postası M4D Projesi tarafından size iletilecek.

  • Etkinlikle ilgili sorularınızı [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.