Online Atölye- 28 Mayıs: Gazetecilik için Sürdürülebilir İş Modelleri

2020-05-22 11:10

Gazeteciler Cemiyeti tarafından Avrupa Birliği finansmanıyla yürütülen Demokrasi için Medya / Medya için Demokrasi (M4D) Projesi kapsamında 28 Mayıs 2020 Perşembe, 14:00-16:00 saatleri arasında “Gazetecilik için Sürdürülebilir İş Modelleri” online atölyesi düzenlenecek.

Dr. Sarphan Uzunoğlu’nun konuk olacağı atölyede, gazeteciler için yeni iş modelleri, serbest çalışan gazetecilerin çalışmalarında kullanabilecekleri yaratıcı kaynak yaratma teknikleri ve sürdürülebilir platformlar kurmanın ipuçları katılımcılarla paylaşılacak.

Atölyeye katılım sınırı 100 kişidir. Online olarak yürütülecek etkinliğe bilgisayar veya telefonunuzu kullanarak katılabilirsiniz. Katılmak isteyenlerin aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kayıt formunu doldurması gerekmektedir:

https://zoom.us/meeting/register/tJAud-ivrz0iHtBtD_5SeH7Km4Fiv0frRUSC

Toplantı saatinde, kayıt yaptırdıktan sonra e-posta adresinize ulaşan davet linkine tıklamanız ve atölyenin yürütüleceği Zoom uygulamasını bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Uygulamayı indirmek ve webinara katılmak için gerekli adımları aşağıda yer alan belgelerde bulabilirsiniz:

Telefondan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Bilgisayardan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Uygulamayı indirdikten sonra toplantıya doğrudan yönlendirilmemeniz durumunda açılacak ekrana 943 0171 6844 kodunu girerek de katılım sağlayabilirsiniz.

 

Notlar:

  • 100'den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan kullanıcılara öncelik verilecektir.

  • Online atölye öncesinde hatırlatma e-postası M4D Projesi tarafından size iletilecek.

  • Etkinlikle ilgili sorularınızı [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.