3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Günü Özel Oturumu

2020-04-28 09:55

Gazeteciler Cemiyeti tarafından Avrupa Birliği finansmanıyla yürütülen Demokrasi için Medya / Medya için Demokrasi (M4D) Projesi kapsamında 3 Mayıs 2020 Pazar günü, 14:00-15:30 saatleri arasında online “Dünya Basın Özgürlüğü
Günü Özel Oturumu”
düzenleniyor.

Online oturumda Gazeteciler Cemiyeti (GC), Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti'nden (İGC) temsilciler bir araya gelecek. GC Başkanı Nazmi Bilgin'in açılışını yapacağı etkinliğin konukları TGS Genel Başkanı Gökhan Durmuş ve İGC Başkanı Misket Dikmen...

Etkinlikte kurumların dönemlik olarak hazırladığı medya izleme raporları ve basın özgürlüğünün bugünkü durumu tartışmaya açılacak.

Söyleşiye katılım sınırı 100 kişidir. Online olarak yürütülecek etkinliğe bilgisayar veya telefonunuzu kullanarak katılabilirsiniz. Katılmak isteyenlerin aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kayıt formunu doldurması gerekmektedir:

https://zoom.us/meeting/register/tJ0sc-yqqzkiH9GAKqXKPClCNa01XNcOmNkG

Kayıt yaptırdıktan sonra, toplantı saatinde e-posta adresinize ulaşacak davet linki tıklamanız ve söyleşinin yürütüleceği Zoom uygulamasını bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Uygulamayı indirmek ve webinara katılmak için gerekli adımları aşağıda yer alan belgelerde bulabilirsiniz:

Telefondan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Bilgisayardan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Uygulamayı indirdikten sonra toplantıya doğrudan yönlendirilmemeniz durumunda açılacak ekrana 991-4525-2855 kodunu girerek de katılım sağlayabilirsiniz.

Notlar:

-100'den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan kullanıcılara öncelik verilecektir.

-Online söyleşi öncesinde hatırlatma e-postası M4D Projesi tarafından size iletilecek.

-Etkinlikle ilgili sorularınızı adresine e-posta gönderebilirsiniz.