Online Söyleşi: 8 Temmuz 2021-"Mafya, siyaset ve medya ilişkileri: Gazetecilik nasıl kurtulur?"

2021-07-02 08:32

Gazeteciler Cemiyeti tarafından Avrupa Birliği finansmanıyla yürütülen Demokrasi için Medya (M4D) Projesi kapsamında 8 Temmuz 2021 Perşembe 16:00-17:00 saatleri arasında “Mafya, siyaset ve medya ilişkileri: Gazetecilik nasıl kurtulur?” başlıklı online söyleşi düzenlenecek.

Moderasyonu gazeteci Duygu Güvenç’in üstleneceği söyleşinin konuğu, Akademisyen Doç. Dr. Ceren Sözeri. Söyleşide, son günlerde Türkiye’nin gündeminde olan mafya, siyaset ve medya ilişkileri tartışmaya açılacak.

Kayıt için tıklayın:

https://zoom.us/meeting/register/tJApc--sqT0uEtfxMf9bhgwISMEllMzr4iS6

Uygulamayı indirmek ve webinara katılmak için gerekli adımları aşağıda yer alan belgelerde bulabilirsiniz:

●      Telefondan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

●      Bilgisayardan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Uygulamayı indirdikten sonra toplantıya doğrudan yönlendirilmemeniz durumunda açılacak ekrana 944 4647 6483 kodunu girerek de katılım sağlayabilirsiniz.

Söyleşi konuğu Akademisyen Doç. Dr. Ceren Sözeri  kimdir?
Doç. Dr. Ceren Sözeri, Galatarasay Üniversitesi öğretim üyesi. Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden 2003 yılında mezun oldu. Aynı üniversitede yüksek lisansını 2006’da tamamladı. Marmara Üniversitesi’nden doktora derecesini aldı. Sözeri, medya ekonomisi, etik, insan hakları haberciliği gibi farklı alanlarda medya sektörü üzerine çalışmalarını yürütüyor. Evrensel gazetesi ve farkı platformlarda yazıları yayınlanıyor.

Notlar:

●      100'den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan kullanıcılara öncelik verilecektir.

●      Online söyleşi öncesinde hatırlatma e-postası M4D Projesi tarafından size iletilecek.

●      Etkinlikle ilgili sorularınızı [email protected] adresine e-posta ile gönderebilirsiniz.