Online Söyleşi- 18 Nisan: Salgın Döneminde Sahada Gazeteci Olmak

2020-04-14 05:02

Gazeteciler Cemiyeti tarafından Avrupa Birliği finansmanıyla yürütülen Demokrasi için Medya / Medya için Demokrasi (M4D) Projesi kapsamında 18 Nisan 2020 Cumartesi, 14:00-15:30 saatleri arasında “Salgın Döneminde Sahada Gazeteci Olmak” online söyleşisi düzenlenecek.

Söyleşide, koronavirüs salgını döneminde Ankara'daki muhabirlerin ve sahadaki basın çalışanlarının deneyimleri paylaşılacak. Gazeteci Yıldız Yazıcıoğlu'nun kolaylaştırıcılığını üstleneceği söyleşide NTV muhabiri Özgür Akbaş katılımcıların sorularını yanıtlayacak.

Söyleşiye katılım sınırı 100 kişidir. Online olarak yürütülecek etkinliğe bilgisayar veya telefonunuzu kullanarak katılabilirsiniz. Katılmak isteyenlerin aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kayıt formunu doldurması gerekmektedir:

https://zoom.us/meeting/register/tJAoduqhqTIrG9MVZSeXFXSXujvmoFwUHgL7

Kayıt yaptırdıktan sonra, toplantı saatinde e-posta adresinize ulaşacak davet linki tıklamanız ve söyleşinin yürütüleceği Zoom uygulamasını bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Uygulamayı indirmek ve webinara katılmak için gerekli adımları aşağıda yer alan belgelerde bulabilirsiniz:

Telefondan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Bilgisayardan katılım yönlendirme bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Uygulamayı indirdikten sonra toplantıya doğrudan yönlendirilmemeniz durumunda açılacak ekrana 945-1397-9117 kodunu girerek de katılım sağlayabilirsiniz.

Notlar:

-100'den fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan kullanıcılara öncelik verilecektir.

-Online söyleşi öncesinde hatırlatma e-postası M4D Projesi tarafından size iletilecek.

-Etkinlikle ilgili sorularınızı adresine e-posta gönderebilirsiniz.